Sanitace dispenzorů

Naše firma je speciálně zaměřena na čištění různých přístrojů na vodu ( viz. obrázek 1 ). Čištění přístrojů je velilce důležitá a nezbytná věc při jeho používání. Kromě zajištění kvality vody, je to i dobrá prevence pro zamezení vzniku závad ( únik vody, prasknutí hadiček atd.).

Doporučené období čištění přístrojů je 3 – 6 měsíců. Doba čištění přístroje zabere 1 den ( odvezený přístroj bude rozebrán, budou odborně vyčištěny jeho součásti a vnitřek přístroje bude naložen v biologickém čistícím prostředku po několik hodin. Poté bude několikrát pročištěný vodou, případně budou opraveny/odstraněny závady. Takto provedená sanitace bude završena jeho sestavením a druhý den bude odvezen zpět k majiteli ).

Po dobu čištění Vám bude zapůjčen čistý nahradní přístroj. Obvyklá cena se pohybuje okolo 500,- Kč. Přístroje lze i zakoupit v prodejně s Pí-vodou. Stránky s přístroji i s uvedenou internetovou cenou ( http://www.dk-drmela.cz/voda/ ).

vnitrnosti-dispenzoruTakhle vypadají vnitřní součástky dispensoru na vodu po 1 roce provozu.
( Plastový talíř uprostřed je za normálních okolností bílý průhledný )

necisteny-dispenzorA takhle vypadá vnitřek dispensoru dlouho nečištěný. Vše je zanesené a po stranách se začínají objevovat zelené řasy.